Faturalı Hatta Kredi

Faturalı Hatta Kredi Nedir? Nasıl Alınır? Başvuru Koşulları Nelerdir? Faturalı hatta kredi çıkartma, kredi ihtiyacını bankalar tarafından karşılayamayan durumlarda bunu fırsata çevirmek için kurulan bir yöntemdir. Fakat faturalı hat üzerinden kredi kullanılması söz konusu değildir. Bu durum kullanılan faturalı hat üzerinden alınılabilecek cihaz kampanyasından faydalandırılarak en pahalı cep telefonu faturaya ek olarak alınmakta.

 Faturalı Hatta Kredi

Daha sonra bu cihaz satılarak bunun ücretinin kişiye elden verilmesidir. Böylece aylık kredi öder gibi hatta ek olan taksitler ödenmektedir. Mantık olarak bankalardan alınan kredilerle benzerdi. Sadece bankaya değil operatöre ödenmektedir.

 Faturalı Hatta Nasıl Kredi Alırım?

Bankalardan başvurulan kredi kabul edilmediyse ve acil olarak nakit paraya ihtiyaç varsa faturalı hatta kredi yönteminden başka çare kalmamakta. Faturaya ek olarak alınan cep telefonu kutusu hiç şekilde açılmadan faturası ile birlikte internetten online olarak veya ikinci el telefon alım satım yapan bir dükkan aracılığı ile satmak gerekmektedir.

Başka bir seçenek ise satın aldığınız telefoncunun sizden telefonu geri satın almasıdır. Bu yöntem sayesinde alınan cep telefonlarına yapılan 12 veya 24 aylık taksitleri kredi öder gibi telefon operatörüne ödemek için anlaşma yapılmış olunuyor.

Fatura Hattına Ek Cihaz Alma

Faturalı hatta kredi kullanabilmek amacıyla alınacak cihaz için en az 6 aylık ilgili operatörün hattına sahip olunması gerekmektedir. Gelen faturaların aksatılmadan ödenmiş olması gerekmektedir. Ayrıca son iki yıl içinde cihaz kampanyalarında ceza bulunmaması gerekmektedir.

Yorum Ekle