Bursa Haşere İlaçlama

Firmamız Bursa haşere ilaçlama alanında yeni bir firma olmasına karşılık ilaçlama konusunda müşterilerimize kaliteli hizmetler veriyoruz. Yaptığımız ilaçlama işlemlerinde insan sağlığına zararlı olmayan ürünleri tercih ederek mekanların haşerelerden kurtulmasını sağlıyoruz. Firmamız aynı zamanda Bursa ilinin tüm ilçelerinde kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

İlaçlama Böcek Bursa

Firmamızın Sağladığı Hizmetlerden Bazıları

Firma olarak müşterilerimizin bizlere başvurmasından sonra alanında uzman olan ekiplerimiz ile mekanlara gidip sorun yaratan haşerelerin keşfini sağlıyoruz. Daha sonra müşterilerin taleplerine göre evlerine veya kurumlarına ilaçlama yapıyoruz. Müşterilerimiz evlerinde veya iş yerlerinde fare gibi kemirgen türde olan hayvanlardan şikayetçiyseler bizler hayvanların bulundukları yerleri keşfedip işlemleri yerine getirmeye başlıyoruz. Hayvanların zarar görmesini engellemek içinde ise onları insanların bulunduğu mekanlardan alıp başka mekanlara taşıma işlemini de biz yapıyoruz.

Hayvanlara zarar vermeden temizlik sağlamış oluyoruz. Firma olarak ayrıca su depolarının da temizlenmesi işlemini gerçekleştiriyoruz. İlaçlama Böcek Bursa Böylece salgın hastalıkların yayılmasının önüne geçiyoruz. Temizlenmesini sağladığımız haşereler arasında ise pire, ev faresi, çatı faresi ve lağım faresi gibi haşereler bulunuyor. Sizlerin de haşereler ile ilgili probleminiz varsa firmamızla iletişime geçip sizlere kaliteli hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz

Yorum Ekle