Tuzker home tesco kipa avm de hizmete girdi

Tuzker home tesco kipa avm de hizmete girdi
23 Temmuz 2010 Cuma , 00:06
Okunma: 4056
0 Yorum

Tuzker Home Tesco Kipa Edremit AVM de görkemli bir açılış töreni ve yoğun katılımla açıldı. Gelen çiçek ve çelenklerle adeta bir çiçek bahçesine dönen işletmede ev yemek, yatak odaları, hazır mutfak v.b. yanısıra ev iç dekorasyonları satış reyonları bulu

TUZKER HOME TESCO KİPA EDREMİT AVM' DE HİZMETE GİRDİ


 


Tuzker Home Tesco Kipa Edremit AVM' de görkemli bir açılış töreni ve yoğun katılımla açıldı. Gelen çiçek ve çelenklerle adeta bir çiçek bahçesine dönen işletmede ev yemek, yatak odaları, hazır mutfak v.b. yanısıra ev iç dekorasyonları satış reyonları bulunuyor.


 


Tuzker Home Tesco Kipa Edremit AVM' de görkemli bir açılış töreni ve yoğun katılımla hizmete girdi. Açılış kurdelasını Balıkesir CHP Milletvekili Ergün Aydoğan, Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu, Güre Beşlediye Başkanı Kamil Saka, Zeytinli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Kadıköy Belediye Başkanı Hasan Özel, Edremit Ticaret Odası Başkanı Mehmet Ertaş' ın hep birlikte hayırlı olsun temennileriyle kestikleri görkemli açılış törenine, bölge belediyeler meclis üyeleri, bölge işadamları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, esnaf ve meslek odaları başkan ve temsilcileri ve yoğun halk katıldı.Gelen çiçek ve çelenklerle adeta bir çiçek bahçesine dönen işletmede Tuzker tescilli ev yemek odası takımları, yatak odaları, hazır mutfak v.b. yanısıra, ev iç dekorasyonları satış reyonları bulunuyor. 1952 yılında Ahmet Elman tarafından kurulan Tuzker, baba İbrahim Elman' dan sonra 3. kuşak oğullar Ahmet ve Yiğit Elman tarafından işletiliyor. Genç girişimci işadamları Ahmet ve Yiğit Elman' dan aldığımız bilgilere göre " şirketimiz orman ürünleri alanında, üretime başladığımız 1952 yılından beri müşterilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli ve güvenilir ürünler üretmeyi hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir. 6150 m2’si kapalı olmak üzere, 10.000 m2 lik üretim alanında, 98 çalışanımızla, ihracat palet ve sandıkları, vakumlu emprenyeli kereste, fırınlı ve ısıl (ısı) işlemli kereste, (suya dayanıklı ) deniz iskelesi kereste üretimi, banyo, modüler mutfak, hazır kapı, PVC pencere ve kapı, iç dekorasyon, ahşap ev, bahçe mobilyaları başta olmak üzere ahşap ürünleriyle ilgili bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Buradaki teşhir salonumuzda genelde ev iç dekorasyonları, ankastre ürünler ve aksesuarlarına ağırlık verdik. Babamız ve Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Elman' ın bizlere şunu öğütledi;  " Önemli olan başarı sağlayıp zirvenin tepesine çıkmak değildir. Önemli olan başarılarını devam ettirip her daim zirvede kalabilmektir. Bu hiç şüphesiz; yenilikçi olup çok çalışmakla mümkündür.  Sadece başarıda bir şey ifade etmez. Ticaret ahlakı ve toplumsal ahlak kurallarına yüzde yüz riayet edip şirketimizin saygınlığı ve güvenilirliğine gölge düşürmemek gerekir. Saygınlığı olmayan bir şirket zirvede değil, sadece bir kayanın üzerindedir" . Bizler bu sözleri bir yaşam biçimi ve meslek düsturu kabul ediyoruz. Tüm emeği geçen arkadaşlarımıza ve bu gün bizleri yalnız bırakmayan dostlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz" dediler. Açılışta katılımcılara kanape, yaş ve kuru pasta ve içecek ikramlarında bulunuldu.


 

Haber-Fotoğraflar: İzzet GÜNAY.Kaynak:0
 
SON HABERLER
YAZARLAR
***Web Master: H.Tuğrul SÜMER Soma Web Hizmetler *** İmtiyaz sahibi Erhan DEMİREL Akçay Haber © Copyright 2012
    ,  ,, , , , ,